0

معرفی محصولات و خدمات جدید شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

شرکت رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از اپلیکیشن پاسل و دستگاه‌های پرداخت موبایلی VQR900 و VQR910 رونمایی کرد.

رایان پارسی همراه با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

برنامه سخنرانی، ارائه محصولات و میزگردهای مراسم هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با شعار انقلاب بلاک‌چین و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری منتشر شد.

ورود اولین محموله از محصولات سانیارد الکترونیک

شرکت رایان پارسی که مدت‌ها پیش موفق به دریافت نمایندگی فروش محصولات سانیارد الکترونیک در ایران شده بود، از ورود نخستین محموله از دستگاه‌های شرکت سانیارد الکترونیک به کشور خبر داد.

مطابقت کامل با استانداردهای شاپرک در اعتبارسنجی پذیرندگان

شرکت اندیشه هوشمند رایان‌پارسی به عنوان یکی از اولین شرکت‌های پرداخت‌یار مورد تایید در کشور، انطباق کامل با چارچوب‌های ارائه شده در اعتبار سنجی پذیرندگان را کسب کرده است.

‎شرکت های پرداخت‌یار فعالیت رسمی خود را آغاز کردند

پس از نهایی شدن فرآیند تست برخی شرکت‌های پرداخت‌‌یار، از یازدهم شهریورماه ۹۷، برای اولین بار طی مراسمی شش شرکت پرداخت‌یار با شاپرک تفاهم‌نامه امضا کردند تا فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کنند.

رسمیت یافتن پرداخت‌یارها؛ گامی برای تصحیح زیست‌بوم پرداخت الکترونیک

فعالیت شرکت‌های پرداخت‌یار سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان از روز یکشنبه، یازدهم شهریور ماه ۹۷ با امضای موافقتنامه میان برخی از این شرکت‌ها و شرکت محترم شاپرک به صورت رسمی آغاز شد تا به این ترتیب بازیگران تازه‌ای به جمع فعالان حوزه پرداخت الکترونیک کشور بصورت رسمی اضافه شوند.