131

رایان پارسی همراه با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

نظر : 0

برنامه سخنرانی، ارائه محصولات و میزگردهای مراسم هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با شعار انقلاب بلاک‌چین و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری منتشر شد.


برنامه سخنرانی، ارائه محصولات  و میزگردهای مراسم هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با شعار انقلاب بلاک‌چین و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری منتشر شد.

مراسم افتتاحیه از ساعت 8 و 30 دقیقه روز نهم بهمن با سخنرانی علی دیواندری، رییس پژوهشکده پولی و بانکی و دبیر همایش بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت آغاز می‌شود. از دیگر سخنرانان این همایش باید به عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی و محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره داشت.

اهداف این همایش تبیین و بررسی "روند‌های صنعت بانکداری و پرداخت با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین"، "کلان روندهای بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت"، "تغییرات و تحولات حوزه فناوری اطلاعات با فناوری بلاک‌چین"، "موانع و چالش‌های پیش‌روی صنعت بانکداری و پرداخت"، "تحولات ایجاد شده در حوزه ارز رمزها" و "عرصه جدید کسب و کار مالی" است.

سخنران‌های کلیدی و اعضای شرکت‌کننده در نشست‌های علمی و تخصصی بر حسب موضوع اصلی و محورهای هر همایش از میان صاحب نظران و اندیشمندان برجسته و مطرح داخلی و بین المللی انتخاب می‌شوند. ۲۴ سخنرانی توسط مقامات، مدیران ارشد و صاحب‌نظران داخلی و بین‌المللی در این همایش ارائه خواهد شد همچنین ۱۱ میزگرد تخصصی در زمینه سیاست‌گذاری در حوزه فناوری‌های نوین، بانکداری باز، شناسایی تراکنش‌های مشکوک، درآمدهای کارمزدی و بانکداری الکترونیک و ... برگزار خواهند شد. در این همایش همچنین ۱۵ کارگاه آموزشی از جمله درباره هوش تهدید سایبری، ارزش‌گذاری ارزهای رمزنگاری شده و بلاک چین، مبارزه با تقلب در حوزه وصول مطالبات از اصناف با تکیه بر تحلیل کلان داده‌ها، ساختار مالی ویژه مدیریت زنجیره تامین و زنجیره ارزش و ... برگزار می‌شود.

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی به عنوان حامی هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت، از آخرین محصولات و خدمات خود در حوزه پرداخت الکترونیک رونمایی خواهد کرد و در سالن ارائه محصولات، در رابطه با چرخه محصولات و سرویس‌هایش از ابتدا تاکنون به طور جامع سخنرانی خواهد داشت.

تجارت الکترونیک,